Пошиття спецодягу для державних установ

Спецодяг є невід’ємною частиною виробництва великої кількості компаній. Він може слугувати для багатьох цілей і є обов’язковим елементом гардеробу персоналу різноманітних підприємств. Згідно з чинним законодавством, спецодягом треба забезпечити працівників, які займаються певними небезпечними видами праці, якщо вони працюють з небезпечними речовинами або повинні стикатися з різними температурами.

Якщо говорити про необхідність забезпечення спецодягом, то слід згадати про те, що цей обов’язок лежить на керівництві підприємства. Якщо ж мова йде про державну установу, то купувати спецодяг вони повинні шляхом проведення відкритого тендеру. Це аукціон, який зобов’язані проводити всі державні підприємства, коли мова йде про закупівлю будь-якої продукції.

Тендер є обов’язковим з 2016 року

На цей крок вимушені були піти задля забезпечення прозорості проведення фінансових операцій між державними установами та виконавцями. За ці кілька років, було досягнуто неабияких результатів, адже вдалось не лише зекономити мільярди гривень з державного бюджету, а ще й подарувати шанс на отримання масштабних замовлень різним приватним підприємствам. З того часу вони отримали можливість брати участь у тендері, а значить, і реальний шанс поповнити ряди своїх клієнтів державними підприємствами, які завжди виділялися масштабними замовленнями та могли забезпечити виконавця непоганим прибутком.

Отже, це й справді був непоганий шанс для приватних підприємців, яким багато хто вже встиг скористатися. Отримуючи державне замовлення, вони можуть не лише вийти на достойний рівень заробітку, а й значно підвищити свій статус в очах інших потенційних клієнтів. Адже наявність у портфоліо державних установ значно підвищує рівень довіри до приватного підприємства та покращує його шанси отримувати дійсно хороші замовлення не тільки від інших державних структур, а й від інших великих приватних підприємств. Пошиття одягу також не є виключенням, адже необхідність його використання зазначена у законодавстві, а значить, всі працівники, робота яких пов’язана з певними ризиком або тяжкими умовами повинні бути забезпечені спецодягом.

Ігнорувати цей закон не можна, а значить, всі державні установи, які між іншим мають дійсно велику кількість найманих працівників, змушені оголошувати тендер на закупівлю спецодягу у великих масштабах.

Додатковим позитивним фактором для підприємств, що займаються пошиттям такого одягу служить той факт, що періодично його треба замінювати на новий, а це значить, що такі тендери будуть оголошуватися постійно. Щоб взяти участь у такому аукціоні, треба спочатку зареєструватися на сайті tender.uub.com.ua, що відкриє для Вас портал Prozorro. Слід знати, що реєстрація на цьому порталі неможлива і завжди треба користуватися послугами акредитованих майданчиків.

Проте, якщо Ви серйозно налаштовані на перемогу у державному тендері, треба бути ознайомленим з основними державними стандартами для пошиття спецодягу

Знайти їх можна у чинних правових нормах України. Всіх зазначених там вимог щодо матеріалів та стандартів обов’язково слід дотримуватися, інакше такий спецодяг не буде відповідати інтересам державних підприємств і не зможе використовуватися на виробництві.

Більш детально ознайомитись з актуальністю даної тематики можна перейшовши за посиланням https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/tender-na-poshyttya-v-systemi-prozorro. А нам слід додати, що замовлення на спецодяг від державного сектору завжди характеризуються значними масштабами, але і конкуренція тут буде досить високою. Популярністю користуються такі напрямки як пошиття уніформи, спеціальної білизни, спецодягу для різноманітних підприємств.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *